Zabezpieczenie imprez masowych

Jedną z form działalności RedMedic jest medyczne zabezpieczenie imprez masowych. Przez cały okres działalności RedMedic zdobywał doświadczenie w tej dziedzinie. Zaufało nam kilkudziesięciu organizatorów różnego typu imprez, dla których stale zabezpieczamy od strony medycznej różne wydarzenia społeczno – kulturalne i sportowe. Oferujemy profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną w oparciu o sprzęt ratunkowy, lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów ratownictwa medycznego, którzy wielokrotnie prezentowali swoje wysokie umiejętności w zakresie udzielania pomocy medycznej i ratowania życia.

Najwyższe standardy

Dostosowujemy liczbę ratowników medycznych, lekarzy i rodzaj zabezpieczenia zależnie od przewidywanej liczby uczestników oraz powierzchni i rodzaju terenu, na którym impreza ma się odbywać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, z dnia 6 lutego 2012 roku.

Posiadamy sprzęt pozwalający udzielić pomocy na miejscu zdarzenia. W zależności od wielkości imprezy, prowadzimy jeden bądź kilka stałych punktów medycznych (ambulatoriów polowych) odpowiednio oznakowanych. Nasz personel jest obecny przez cały czas trwania imprezy (zaczynamy już pół godziny przed imprezą i kończymy pół godziny po imprezie). Dodatkowo na imprezach otwartych wykonujemy profilaktyczne badania pomiaru cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Dysponujemy Ambulansami z profesjonalnym wyposażeniem medycznym.

Wedle życzenia klienta – karetka może stanowić stały punkt zabezpieczenia i znajdować się stale na terenie trwania imprezy, bądź przyjeżdżać na teren tylko w sytuacjach, gdy jest to konieczne.

Zapraszamy do współpracy

Wysoko wyspecjalizowana i stale podwyższająca swoje kwalifikacje kadra, cały czas pracująca w strukturach systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w połączeniu z doświadczeniem i sprzętem do ratownictwa medycznego, pozwoli Państwu zapomnieć o problemach związanych z bezpieczeństwem zdrowia na imprezach masowych.